خانه / اخبار / نرم افزارخورشید نجف در سمنان تولید شد

نرم افزارخورشید نجف در سمنان تولید شد

هاشم مشیری درگفتگو با خبرنگارخبرگزاری شبستان در سمنان با اشاره به تولید نرم افزارخورشید نجف گفت: این نرم افزار قابلیت اجرا در رایانه ولپ تاپ را دارد.

وی با بیان اینکه این نرم افزار گلچینی ازمحتواهای متنوع بمناسبت عید غدیر و تصاویر اوقات فراغت تابستان و کلیپ شاد تولیدی از تابستان مسجدی  است اظهار داشت: علاقمندان برای تهیه این نرم افزار می توانندبا با شماره ۰۹۲۲۶۰۴۴۶۹۳ تماس بگیرند.

مشیری با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی عرصه تبلیغی گسترده‌ای را به ویژه در فضای مجازی با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در اختیار گرفته اند تا سخن باطل خود را با هدف شبهه افکنی، تغییر باورهای مردم در بخشهای مختلف دینی، اخلاقی، سیاسی و اجتماعی منتقل کنداظهارداشت: جریان سازی های فرهنگی، جایگزین کردن ارزش ها، تغییر ذائقه، نوع نگاه و دیدگاه ها، ایجاد نیازها و خواسته های جدید متناسب با عصر تکنولوژی، تغییر ساختارهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی از جمله اهداف و برنامه های مرکز فضای مجازی است.

مسئول مرکزفضای مجازی قافله کانون محمدرسول (صلی الله علیه وآله وسلم) مسجد الزهراء سمنان به فعالیتهای این مرکز اشاره داشت وگفت: اعضای این تیم به مناسبت های مختلف مذهبی، ملی فعالیتهایی از قبیل طراحی پوستر، ساخت کلیپ، بارگذاری مطالب مذهبی ودینی و … را برعهده دارند.

وی با بیان این مطلب که رویکرد و گرایش مردم بویژه جوانان ونوجوانان امروز به سمت فضای مجازی است اظهار داشت: در این راستا اعضای مرکز فضای مجازی قافله کانون محمد رسول الله (صلی الله علیه و اله و سلم) سمنان سعی کرده  به سمتی حرکت کند که فعالیت های مجازی در مساجد رونق بگیرد.

درباره ی قافله آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*