خانه / مسجد الزهرا (س) / تابستان مسجدی / از تابستان مسجدی ۳ جا نمونید!

از تابستان مسجدی ۳ جا نمونید!

حجت الاسلام محمود بختیاری مسئول برگزاری طرح «تابستان مسجدی» در سمنان گفت: ثبت نام جوانه های صالحین پایگاه محمد رسول الله(ص) با عنوان «تابستان مسجدی» آغاز شده است.

وی اظهار داشت: ثبت نام این طرح که ویژه غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان در مسجد الزهراء(سلام الله علیها) است تا دوم تیر ماه ادامه می یابد.

عضو شورای فرهنگی مسجد الزهرا(س) سمنان با بیان اینکه این دوره ها با محوریت گفتمان مسجد طراز اسلامی برگزار می شود اضافه کرد: هر فعالیت و حرکتی که بر محور  ذکر و یاد خدا و  نماز مخصوصا در مساجد باشد، برکات و ثمرات ویژه ای خواهد داشت که در این راستا این دوره های تربیتی با این محوریت می تواند نتایجی ارزشمند داشته باشد.

بختیاری در ادامه با اشاره به اینکه جذب حداکثری نوجوانان در فضای معنوی مساجد و غنی سازی اوقات فراغت مهمترین اهداف برگزاری برنامه های تابستانی است، ادامه داد: سعی شده با برنامه ریزی دقیق و به موقع و برنامه‌های مفید و آموزنده در خصوص جذب نیروهای نوجوانان و جوانان اقدام مفید و موثری انجام گیرد.

وی تربیت نیروهای خلاق، نو آور و صاحب فکر را از دیگر اهداف این دوره ها برشمرد و گفت: کلاس های تابستانی امسال ویژه پسران  ۱۰تا۲۰ سال پیش بینی شده است.

این فعال فرهنگی خاطر نشان کرد: دوره های آموزشی تابستانی مسجد الزهراء (سلام الله علیها) سمنان شامل کلاسهای قرآنی، تربیتی،مهارتی،نقاشی، خلاقیت، استندآپ، تئاتر، روبیک، فوتسال، تیراندازی، مکانیک خودرو، پیرایشگری و ششمین دوره مسابقات ورزشی اهالی مسجد می باشد.

به گفته بختیاری این برنامه ها با همکاری کانون فرهنگی هنری محمد رسول الله (صلّی اللَّه علیه و اله و سلّم) و زیر نظر شورای فرهنگی مسجد الزهراء (سلام الله علیها)، برگزار می شود و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به مسجدالزهرا مراجعه کنند.

درباره ی عبد الرضا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*