خانه / اخبار / پویش_مردمی_حجاب و عفاف

پویش_مردمی_حجاب و عفاف

 

پویش_مردمی_حجاب ، #میراث_ایرانی_گرایش_جهانی در استان سمنان آغاز شد

مریم افسری: به همت مرکز فضای مجازی قافله ، پویش مردمی حجاب میراث ایرانی گرایش جهانی در استان سمنان راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز فضای مجازی قافله سمنان: مریم افسری  اظهار داشت: با توجه به هفته حجاب و عفاف که از ۱۵ تیرماه آغاز و تا  ۲۱ تیرماه ادامه خواهد داشت. به همت مرکز فضای مجازی قافله ، پویش مردمی حجاب میراث ایرانی گرایش جهانی در استان سمنان راه اندازی شد.

مسئول واحد خواهران مرکز فضای مجازی قافله بیان داشت: این پویش در راستای ترویج فرهنگ صحیح حجاب و عفاف در سطح جامعه اسلامی همزمان با دهه کرامت اجرا شد و شعار این پویش، براساس یکی از شعارهای هفته حجاب و عفاف در سال ۱۳۹۸ در راستای هم صدایی با کل کشور انتخاب شده است.

وی با بیان اینکه: یکی از اهداف راه اندازی این پویش ، مشارکت مردم در حمایت از حجاب به عنوان میراث کهن ایران است که بتوانیم این میراث کهن را در مقابل هجمه دشمنان، حفظ و حراست کنیم.

از دیگر بخش های شعار این پویش مردمی گرایش جهانی است که  با توجه به  تبلیغات منفی و همه جانبه غرب علیه اسلام و فرهنگ اسلامی، لکن در کنار تمام تبلیغات منفی غرب، روند گرایش و تمایل مردان به خصوص زنان غربی به اسلام و علی الخصوص به مسئله حجاب غیر قابل انکار است به شکلی که بر اساس آمار مختلف، اسلام نسبت به دیگر ادیان در غرب رو به گسترش است و بیش از ۱۵۰ درصد، افزایش یافته است و این را هم باید بدانیم که امروز عریانی و‌نیمه عریانی در فرهنگ غرب سبب افزایش خشونت در کشورهای غربی شده و بنیان‌های خانواده از دست رفته و آرامش آنان را سلب کرده است. و به حول و قوع الهی با بیداری مردم جهان این میراث کهن ،گرایش جهانی گرفته است

وی افزود: از دیگر اهداف این پویش مطالبه گری جوانان، از مسئولان جهت نظارت بر اجرای صحیح قوانین عفاف و حجاب در  جامعه برگزار شده است.

افسری گفت: عموم مردم می توانند محتواهای تولیدی خودر ا در قالب عکس، دست نوشته با موضوع حجاب و عفاف میراث ایرانی، گرایش جهانی جهت انعکاس در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به آدرس های زیر ارسال نمایند.

آدرس در سروش و ایتا @ghafele110

آدرس در صفحه اینستاگرام @teame- ghafeleh-semnan

گفتنی است از زحمات شبانه روزی سرکار خانم #آتش_پنجه دانشجوی رشته گرافیک ارتباط تصویری از دانشگاه سمنان که در طراحی پوستر این پویش مردمی، همکاری صمیمانه ای داشته اند، کمال تشکر و قدر دانی را داریم

@teame_ghafeleh_semnan

 

درباره ی قافله آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*