خانه / اخبار / برگزاری نخستین دوره ی آموزشی فرهنگی «نسل سلمان» ویژه دانش آموزان سمنانی

برگزاری نخستین دوره ی آموزشی فرهنگی «نسل سلمان» ویژه دانش آموزان سمنانی

 

به همت بنیاد تبیین اندیشه های حضرت امام‌خمینی (ره):

برگزاری نخستین دوره ی آموزشی فرهنگی «نسل سلمان» ویژه دانش آموزان سمنانی

نخستین دوره ی آموزشی فرهنگی ویژه دانش آموزان سمنانی با عنوان «نسل سلمان» از سوی بنیاد تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) در تابستان جاری برگزار می شود.


حجت الاسلام و المسلمین مهدوی نژاد رئیس شورای راهبردی بنیاد تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) استان سمنان به حلقه وصل گفت: برای نخستین بار دوره ی آموزشی فرهنگی ویژه پسران دانش آموز سمنانی برگزار می شود.

وی بیان داشت: این دوره در تابستان سالجاری با رویکرد شناخت اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، آموزش فنون مهارتی و آموزش کارهای تشکیلاتی و گروهی برگزار می گردد.

حجت الاسلام مهدوی نژاد تصریح کرد: ثبت نام این دوره با عنوان «نسل سلمان» از پنجم تیرماه آغاز و تا ۱۲ تیر ادامه می یابد.

رئیس شورای راهبردی بنیاد تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) افزود: پسران دانش آموز مقطع هشتم تا یازدهم سمنانی می توانند جهت ثبت نام اولیه مشخصات خود را شامل نام و نام خانوادگی، مقطع تحصیلی، نام مدرسه و یا مسجد محل مورد نظر خود را به شماره ۰۹۲۱۶۶۳۴۷۴۳ پیامک نمایند.

وی ادامه داد: دوره ی فوق نیز از از ۱۵ تیرماه شروع و تا ۱۰ شهریورماه ادامه می یابد و با برگزاری اردوهای تشکیلاتی نیز همراه است.

حجت الاسلام مهدوی نژاد خاطر نشان کرد: این دوره با همکاری ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری سمنان و برخی مساجد شهر سمنان برای نخستین بار برگزار می شود.

درباره ی عبد الرضا

همچنین ببینید

آلبوم تصاویر تابستان مسجدی

گزارش تصویری ازبرنامه های اوقات فراغت تابستان در مسجدالزهرا(س) سمنان درسال ۱۳۹۷ بچهها خداروشکر تابستان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*