خانه / اخبار / برگزاری نخستین دوره ی آموزشی فرهنگی «نسل سلمان» ویژه دانش آموزان سمنانی

برگزاری نخستین دوره ی آموزشی فرهنگی «نسل سلمان» ویژه دانش آموزان سمنانی

 

به همت بنیاد تبیین اندیشه های حضرت امام‌خمینی (ره):

برگزاری نخستین دوره ی آموزشی فرهنگی «نسل سلمان» ویژه دانش آموزان سمنانی

نخستین دوره ی آموزشی فرهنگی ویژه دانش آموزان سمنانی با عنوان «نسل سلمان» از سوی بنیاد تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) در تابستان جاری برگزار می شود.


حجت الاسلام و المسلمین مهدوی نژاد رئیس شورای راهبردی بنیاد تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) استان سمنان به حلقه وصل گفت: برای نخستین بار دوره ی آموزشی فرهنگی ویژه پسران دانش آموز سمنانی برگزار می شود.

وی بیان داشت: این دوره در تابستان سالجاری با رویکرد شناخت اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، آموزش فنون مهارتی و آموزش کارهای تشکیلاتی و گروهی برگزار می گردد.

حجت الاسلام مهدوی نژاد تصریح کرد: ثبت نام این دوره با عنوان «نسل سلمان» از پنجم تیرماه آغاز و تا ۱۲ تیر ادامه می یابد.

رئیس شورای راهبردی بنیاد تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) افزود: پسران دانش آموز مقطع هشتم تا یازدهم سمنانی می توانند جهت ثبت نام اولیه مشخصات خود را شامل نام و نام خانوادگی، مقطع تحصیلی، نام مدرسه و یا مسجد محل مورد نظر خود را به شماره ۰۹۲۱۶۶۳۴۷۴۳ پیامک نمایند.

وی ادامه داد: دوره ی فوق نیز از از ۱۵ تیرماه شروع و تا ۱۰ شهریورماه ادامه می یابد و با برگزاری اردوهای تشکیلاتی نیز همراه است.

حجت الاسلام مهدوی نژاد خاطر نشان کرد: این دوره با همکاری ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری سمنان و برخی مساجد شهر سمنان برای نخستین بار برگزار می شود.

درباره ی عبد الرضا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*