خانه / ۱۳۹۶ / شهریور

بایگانی ماهانه: شهریور ۱۳۹۶

امام حسین اسلام را نجات داد

اگر سید الشهدا نبود، یزید و پدرش و اعقابشان اسلام را مَنْسی‌ کرده بودند. اگر نسیان نشده بود، یک رژیم طاغوتی در خارج منعکس شده بود. معاویه و یزید یک رژیم اسلامی را رژیم طاغوتی داشتند معرفی می‌کردند. اگر سید الشهدا نبود، این رژیم طاغوتی را اینها تقویت می‌کردند؛ به جاهلیت ...

ادامه نوشته »

مسابقات ورزشی اهالی مسجد

این مسابقات که در رشته فوتسال و فوتبال دیجیتال برگزار شد با استقلال خوب کوکان و نوجوانان همراه بود که با شور و نشاط خاصی در تابستان ۹۶ کلید خورد. چهارمین دوره مسابقات ورزشی اهالی مسجد با همت جوانان پایگاه محمد رسول الله ص برگزار شد.

ادامه نوشته »

حضور نوجوانان مسجد در گلزار شهدا

این برنامه در قالب تابستان مسجدی و با حضور جناب آقای روح ا… طاهریان و سید حسین حسینی برای نوجوانان برنامه ریزی شده بود که نوجوانان با گل و گلاب به میهمانی شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس سمنان رفتند.  

ادامه نوشته »

گزارش تصویری کلاس های تابستان مسجدی

دوره تربیتی تابستان مسجدی که با همت نوجوانان و جوانان با ذوق و خلاق مسجدی در تابستان ۹۶ برگزار شد، نقطه عطفی در فعالیت فرهنگی و تربیتی مسجد الزهرا س سمنان بوده است.   کودکان و نوجوانان در دو گروه شهید عباس بابایی و شهید ابراهیم هادی با شور و ...

ادامه نوشته »

جشن عید غدیر همراه با اختتامیه کلاس های تابستان مسجدی در مسجد الزهراء

  ?جشن بزرگ عید غدیر همراه با اختتامیه طرح اوقات فراغت تابستان سخنران:حجت الاسلام احمدپناهی همراه با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری ?زمان: شنبه ۱۸ شهریورماه همراه با نمازمغرب و عشاء مکان: حیاط مسجد الزهرا(س) سمنان منتظر حضورتان در جشن بزرگ ولایت هستیم.      

ادامه نوشته »